Kdo jsme

Pavel Novák
Mobil: +420 775 555 331
E-mail: novak@trio-reality.cz
Zbyněk Svadba
Mobil: +420 777 233 242
E-mail: svadba@trio-reality.cz

TRIO Reality je ryze česká společnost, která se od svého založení v roce 1997 zabývá prodejem a pronájmem bytů, domů, pozemků i nebytových prostor v Praze a okolí. Jsme členem profesního sdružení Realitní komora České republiky, které na českém realitním trhu sdružuje odborníky z tohoto oboru, obchodníky s nemovitostmi a další specialisty. Naši profesně nejstarší pracovníci se trhem a obchodováním s nemovitostmi zabývají již od roku 1995 a neustále se zdokonalují a vzdělávají.

Analýzy, články, rady a tipy pro naše klienty publikujeme na úzce specializovaných stránkách, zaměřených na bezpečný pronájem a prodej. Chytrý pronajímatel je zaměřen na pronajímání, bezpečný prodej bytu je zaměřen na prodeje. Navštivte je.

 

 

bezpe?ný prodej bytu-rez.png

 

Svadba Zbynek.jpg

 

Reference

Dobrý den, pane Svadbo.
Chci ještě dodatečně poděkovat za poskytnutí analýzy. S nájemníky jsem uzavřela nový dodatek nyní od 1.4. na 14 000,- (platili dosud 12 500,-). Je to trochu méně než dle Vaší úvahy, ale jelikož platili dosud 12 500,-, je to pro ně také zvýšení o 1500,-, jak bylo Vámi navrženo. Nájemníci zvýšení vzali na vědomí a nesnažili se nějak smlouvat (asi již dostali přidáno od svého zaměstnavatele, minule se hájil tím, že jeho plat nebyl dosud zvýšen). Jsem ráda, že to proběhlo v pořádku. Celkově mohu o  těchto nájemnících říci, že jsou velmi slušní, není s nimi problém, ani v domě.

Zdravím a ještě jednou děkuji. Stanislava Svobodová


Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za spolupráci s Vaší firmou. Potřebovali jsme totiž pronajmout malou kancelář na Vinohradech. Zkoušeli jsme to s řadou realitek a serverů zhruba od dubna, ale bezvýsledně. Váš makléř pan Černoch to zrealizoval zhruba během cca 14 dnů - 3 neděl zcela profesionálně, bez obtěžování a rad, abychom od toho záměru upustili, snížili nájem atd. Během té krátké doby přivedl dokonce několik zájemců, takže to asi nebyla shoda okolností, to nevím. V každém případě byl přístup p. Černocha perfektní a rychlý. Rádi proto služeb Vaší realitní kanceláře využijeme i v budoucnu. 

Děkuji, Luděk Barták
 


Chtěla bych touto cestou poděkovat RK Trio a zvláště panu Svadbovi za profesionálně provedenou práci při prodeji našeho domu. Snažila jsem se dům prodat sama ale bezvýsledně. RK Trio jsem oslovila na doporučení a byla jsem natolik spokojená, že tuto RK budu vřele doporučovat dále. Velice děkuji také paní Mgr. Seidlové, která vše doladila po právnické stránce ke spokojenosti obou stran. Děkuji moc za spolupráci a přeji štěstí, zdraví mnoho pracovních úspěchů. 

S pozdravem, Jaroslava Jedličková, Mirošovice
 


Vážení,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za zprostředkování pronájmu komerčního prostoru na Praze 1, v ulici Krakovská. Ze strany zastupujícího Vaší společnost, pana Černocha byl jednoznačně znát zájem o celý průběh procesu pronájmu, aktivně a ochotně se snažil přispět radou i pomocí. Díky jeho přispění vše proběhlo rychle a bez jakýchkoli komplikací. Komerční prostory využíváme a jsme s nimi velice spokojeni. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů. 

Petr Macek
 


Dobrý den,
ráda bych touto cestou vyjádřila mé uznání Vaší RK a to jmenovitě panu Svadbovi za zprostředkování a uskutečnění koupě mého nynějšího bytu. Nejen za jeho absolutní kompetenci, ale i za snahu,ochotu, trpělivost a pochopení, se kterými mne a mého bratra celou dobu doprovázel. Vracet se po 35 letech z ciziny a mít v úmyslu koupit byt a to hezky a v rámci velmi inividuálních možností, není jednoduchá záležitost pro žádnou stranu a jistě ani pro oprávněného makléře. Pan Svadba nám to vše maximálně usnadnil a perfektně a profesionálně vyřídil a to oběma stranám. Já mu za to velmi, velmi děkuji a přeji nadále vše nejlepší jemu i Vaší RK. 

Se srdečnými pozdravy, M. Slavíčková
 


Vážený pane řediteli,
rád bych Vám sdělil, že jsem byl velice spokojen s prací pana Pavla Černocha při jednání o pronájmu prostoru na Karlínském náměstí 6 v Praze. Klienty velice dobře připravil k jednání a jednání probíhala jasně a stručně a hlavně efektivně. Musím konstatovat, že jsem se za dobu své praxe nesetkal s takto profesionálním jednáním. 

S pozdravem, Robert Fengl, ředitel společnosti BraFil a.s.
 


Dobrý den,
ráda bych Vám pane Svadbo touto cestou ještě jednou poděkovala za vaši práci při prodeji chalupy. Zkoušela jsem ji více jak rok prodat a teprve díky Vám se to podařilo. Váš přístup mě přesvědčil, že své práci opravdu rozumíte a musím uznat, že se vyplnily všechny Vaše predikce ohledně potenciálních kupců i ceny. Přeji hodně spokojených klientů jako jsem já a možná někdy na shledanou :-) 

Šárka Snížková
 


Dobrý den,
rád bych touto cestou vyslovil pochvalu Vašemu kolegovi panu Pavlu Černochovi za špičkově odvedenou práci při sjednávání pronájmu bytu na Dvorecké ulici. Pan Černoch se po celou dobu tohoto obchodního případu choval velmi profesionálně, byl vždy ochotný a vstřícný a oběma zúčastněným stranám celou situaci maximálně ulehčil a zjednodušil. Takto přesně si představuji práci profesionála. 

S pozdravem, Petr Žáček
 


Vážený pane Svadbo, 
začátkem letošního roku jsem se poprvé v životě bez jakýchkoliv zkušeností obrátila na Vaši realitní kancelář ve věci prodeje bytu po zemřelé mamince. Měla jsem velké obavy, jak to vše dopadne. Ale upřímně jsem přiznala, že v těchto věcech nejsem znalá a že se oddávám zcela do vašich rukou. A dobře jsem udělala. Vše mi bylo s velkou trpělivostí vysvětleno, moje otázky zodpovězeny, a tak jsem byla trpělivá. Jednání byla vždy pečlivě z Vaší strany připravena, dochvilnost přesná. A jistě to pro Vás nebylo také jednoduché dát dvě nebo i tři strany dohromady na jeden den a určitou hodinu. Ale vše dobře dopadlo. I ze strany paní advokátky (advokátní kancelář Mgr. Radky Seidlové) platba proběhla přesně v den, jak bylo určeno ve smlouvě. Moc Vám za všechno děkuji a vážím si toho, že – i dnes, kdy se špatnosti jen rojí a daří se jim – se najde slušná a poctivá firma. 

S pozdravem, Cimická

GA4-399862037